کاربران کالاگرد این دسته بندی ها را نیز مشاهده کرده اند

توضیحات تلویزیون

خرید تلویزیون از آن دسته خریدهاییست که اگر انتخابی اشتباه داشته باشید، اشتباهتان همیشه پیش روی شماست و شما را آزار خواهد داد. روزی خرید تلویزیون به علت انتخابهای محدود، آنچنان کار دشواری نبود؛ اما امروزه گسترش تکنولوژی در هر زمینه‌ای به قدری زیاد شده که خرید لوازمی که درگیر و دار تکنولوژی روز به روز پیشرفت می کنند نیاز به حداقل دانش و تخصصی در مورد آن وسیله دارد. تلویزیون نیز از این وسایل جدا نیست. تلاش ما در جهت کمک به انتخابی بهتر برای شماست.

در خرید تلویزیون، انتخاب بین تلویزیون های هوشمند (Smart TV)، سه بعدی (3D) و 4K، ال سی دی، ال ای دی و . . . تماماً بستگی به بودجه مالی شما دارد.

چه برندی از تلویزیون را خریداری کنم؟

رقابت در بازار بر سر برندها بسیار شدید است، و قاعدتاً هر فروشگاهی برندهای موجود خود را پیشنهاد می‌کند و انتخاب بر سر برند سخت و سخت‌تر می‌شود.

تلویزیون‌های سامسونگ سهم پررنگی در بازار کشورمان دارند، تلویزیون‌های ال جی نیز دست کمی از سامسونگ نداشته و شاید از رقیب سرسخت خود پیشتر هم باشند، رقابت بین این دو برند به شدت نزدیک است. در این بین Sony، Panasonic، Sharp و . . . نیز حضور پررنگی دارند که پیشنهاد هرکدام از آنها کار آسانی نیست.