کاربران کالاگرد این دسته بندی ها را نیز مشاهده کرده اند

توضیحات پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی شارژی و پیچ گوشتی برقی دو ابزار بسیار پر کاربرد می باشند ولی قبل از خرید پیچ گوشتی ، در نظر داشته باشید که مزیت و معایبی دارند هر کدام از این ها .
پیچ گوشتی های شارژی مزیت بسیار بزرگ آنها قابل حمل بودنشان می باشد ولی به دلیل شارژی بودن عموما با قدرت کمتری ارائه می شوند ولی پیچ گوشتی های برقی با مزیت قدرت بیشتر ولی غیر قابل حمل بودن این مزیت را دارند که انتخاب های بهتری باشند در مکان های ثابت .

مصرف شما چیست؟
اگر مصرف شما در خرید پیچ گوشتی برای خانه است ، به دلیل وجود پریز برق در همه جای خانه بهتر است از پیچ گوشتی های برقی استفاده کنید چرا که هم قیمت پایین تری دارند و هم قدرت بیشتری دارند ولی در صورتی که مکان های متفاوتی برای رفتن انتخاب می کنید پیچ گوشتی شارژی انتخاب مناسب تری می باشد .

اکثر پیچ گوشتی های برقی و شارژی توانایی سوراخکاری را نیز دارا می باشند بنابراین شما می توانید با خرید دریل پیچ گوشتی با تعویض مته و سری هم از قابلیت سوراخکاری و هم از قابلیت پیچ گوشتی این گونه ابزارها بهره ببرید.البته توان و سرعت لازم برای سوراخکاری بیشتر از میزانی است که برای حالت پیچ گوشتی مورد نیاز است که باید در نظر داشت.